Imieniny Petroneli

Do najbliższych imienin Petroneli ♀ zostało 280 dni co stanowi 9 miesięcy i 6 dni.

Żeński odpowiednik greckiego imienia Petroniusz, oznaczającego „twardy jak skała”. Petronela to kobieta bardzo kreatywna – ma dużą wyobraźnię i często buja w obłokach. Przywiązuje dużą wagę do estetyki i stylu, zawsze ubiera się modnie i szykownie. Świetnie sprawdza się w zawodzie projektantki, wizażystki czy architekta wnętrz. Zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym potrzebuje czuć się doceniona, a wręcz podziwiana. Bardzo przeżywa zawody miłosne, często nieświadomie wybiera mężczyzn, z którymi wiązać się nie powinna. Jako matka bywa nadopiekuńcza i zaborcza.

Imieniny Petroneli najczęściej obchodzone są 31 maja ale Petronela może obchodzić imieniny również: 1 maja.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.