Imieniny Kewina

Do najbliższych imienin Kewina ♂ zostało 6 dni.

Imię męskie pochodzące z języka celtyckiego, oznacza „przystojny”. Do kraju nad Wisłą trafiło kilka dekad temu pod wpływem narastającej anglicyzacji polszczyzny. Nadawane jest jednak bardzo rzadko. Większość Polaków niezmiennie kojarzy to imię z filmem „Kevin sam w domu”, emitowanym rokrocznie w telewizji w okresie Bożego Narodzenia. Kewin to osoba żyjąca we własnym świecie, do którego dostęp mają nieliczni. Choć w głębi duszy jest bardzo wrażliwy, stara się tego nie okazywać. Chce uchodzić za twardziela, tzw. prawdziwego mężczyznę. Podejmuje często duże ryzyko tylko po to, by coś sobie i innym udowodnić. W miłości bywa zagubiony i nieporadny.

Imieniny Kewina najczęściej obchodzone są 3 czerwca.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.