Imieniny Rozalindy

Do najbliższych imienin Rozalindy ♀ zostały 183 dni co stanowi 5 miesięcy i 30 dni.

Imię żeńskie pochodzenia germańskiego, oznacza „łagodny koń”. Kobiety o tym imieniu to klasyczne indywidualistki. Lubią aktywne, dynamiczne działanie. Są pełne witalności i energii. Posiadają szczegółowo sprecyzowane cele, do których dążą za wszelką cenę. Zazwyczaj żyją chwilą, nie przywiązując zbyt dużej uwagi do przyziemnych spraw. Uwielbiają skupiać na sobie uwagę, przez co mogą być negatywnie odbierane przez otoczenie. Nie lubią być oceniane przez innych i źle znoszą słowa krytyki.

Imieniny Rozalindy najczęściej obchodzone są 17 stycznia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.