Imieniny Sewera

Do najbliższych imienin Sewera ♂ zostało 221 dni co stanowi 7 miesięcy i 7 dni.

Imię męskie pochodzące od łacińskiego słowa severus – „poważny”, „surowy”. Kościół katolicki notuje ponad 20 świętych o tym imieniu. Sewer to mężczyzna prostolinijny – zawsze mówi to, co myśli, bez owijania w bawełnę. Nie ma nic do ukrycia i nie przejmuje się zbytnio tym, jak postrzega go otoczenie. Brak umiejętności ubarwiania rzeczywistości może jednak okazać się przeszkodą w kontaktach z kobietami. W życiu zawodowym Sewer odznacza się dużą ambicją i pracowitością, ale nie wróży mu się awansu na stanowisko kierownicze.

Imieniny Sewera najczęściej obchodzone są 1 lutego ale Sewer może obchodzić imieniny również: 24 marca, 29 kwietnia, 8 sierpnia, 20 sierpnia, 15 października, 22 października, 8 listopada, 30 grudnia, 15 lutego.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.