Imieniny Adolfa

Do najbliższych imienin Adolfa ♂ zostało 297 dni co stanowi 9 miesięcy i 23 dni.

Imię pochodzenia germańskiego, tłumaczone jako szlachetny wilk. Bardzo ambitny, odpowiedzialny, raczej ostrożny i powściągliwy w kontaktach z innymi osobami. Uczciwy, zawsze można na nim polegać. Często bardzo inteligentny, bystry i sprytny, ale przy wszystkich tych cechach zanadto zamknięty w sobie i tajemniczy. Posiada predyspozycje przywódcze, bywa despotyczny wobec podległych mu ludzi..

Imieniny Adolfa najczęściej obchodzone są 17 czerwca ale Adolf może obchodzić imieniny również: 27 września, 11 lutego, 14 lutego, 8 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.