Imieniny Alojzego

Do najbliższych imienin Alojzego ♂ zostało 31 dni co stanowi 1 miesiąc i 1 dzień.

Imię wywodzi się z języka germańskiego, a oznacza człowieka wszechwiedzącego. Jest niezwykle inteligentny i bystry. Bywa arogancki, agresywny i złośliwy. Lubi chwalić się swoimi sukcesami, których w swoim życiu osiąga niemało. W towarzystwie najbardziej ceniony jest za dobre rady, którymi obdarza najbliższych. Nie potrafi odnaleźć się w związku. Jest marnym mężem i ojcem. Ceni sobie niezależność. Posiada bardzo trudny charakter więc ciężko jest go zrozumieć nawet najbliższej osobie.

Imieniny Alojzego najczęściej obchodzone są 21 czerwca oraz  24 października. Alojzy może również obchodzić imieniny: 11 maja, 14 czerwca, 13 listopada, 8 grudnia, 12 marca.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.