Imieniny Baltazara

Do najbliższych imienin Baltazara ♂ zostało 110 dni co stanowi 3 miesiące i 19 dni.

Męskie imię, pochodzenia semickiego. Można na nim polegać, nigdy nie zawiedzie niczyjego zaufania. Idealny materiał na przyjaciela. Szczery, odpowiedzialny, prawy i rozsądny. Ma doskonały dar obserwacji otoczenia. Jednak często jest niezdecydowany i niepewny ,przez co marnuje czasem okazje życiowe. W życiu powinien wybrać zawód w którym będzie uniezależniony od innych.

Imieniny Baltazara najczęściej obchodzone są 6 stycznia ale Baltazar może obchodzić imieniny również: 18 września, 20 czerwca.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.