Imieniny Eugenii

Do najbliższych imienin Eugenii ♀ zostało 135 dni co stanowi 4 miesiące i 13 dni.

Żeński odpowiednik imienia Eugeniusz. Nosiła je m.in. święta Eugenia, żyjąca w 3 wieku, która miała przebrać się za mężczyznę, by móc zostać mnichem i poświęcić się Bogu. Eugenię cechuje duża zaradność i bardzo pragmatyczne podejście do życia. Nie zraża się niepowodzeniami i wytrwale dąży do celu. Jest typem bardzo aktywnej samotniczki - kocha podróże i odczuwa nieustanną potrzebę poznawania świata. Dobrze odnajduje się na stanowiskach kierowniczych.

Imieniny Eugenii najczęściej obchodzone są 25 grudnia ale Eugenia może obchodzić imieniny również: 6 września, 16 września, 7 lutego, 6 marca, 10 marca.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
© Copyright 2011-2020 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.