Imieniny Mieczysławy

Do najbliższych imienin Mieczysławy ♀ zostało 136 dni co stanowi 4 miesiące i 14 dni.

Żeński odpowiednik imienia Mieczysław. Mieczysława to kobieta bardzo spokojna i łagodna. Zaraża innych uśmiechem i optymizmem. Nie rozpamiętuje przeszłości i nie zraża się niepowodzeniami. Ma bardzo liczną grupę znajomych, którym zawsze chętnie służy radą i pomocą. Jej skromność może być przeszkodą w zrobieniu kariery zawodowej, ale Mieczysława woli skupić się na rodzinie, która jest dla niej świętością. Świetnie sprawdza się w roli matki, jako żona jest bardzo wyrozumiała i gotowa na kompromisy. Nie oczekuje zbyt wiele od życia i jest wdzięczna za wszystkie dobre rzeczy, które ją spotykają.

Imieniny Mieczysławy najczęściej obchodzone są 1 stycznia oraz 12 czerwca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.