Imieniny Fortunaty

Do najbliższych imienin Fortunaty ♀ zostało 306 dni co stanowi 10 miesięcy i 2 dni.

Imię żeńskie pochodzące z łaciny, oznacza osobę szczęśliwa, czyli taką, której sprzyja fortuna. Istotnie, osoby o tym imieniu są zwykle „w czepku urodzone”. Swoim optymizmem i pogodą ducha przyciągają do siebie same dobre rzeczy i wartościowych ludzi. Rodzinę stawiają zawsze na pierwszym miejscu. W życiu zawodowym odnajdują się doskonale na stanowiskach przywódczych. Fortunata jest więc najlepszą szefową, jaką można sobie wyobrazić.

Imieniny Fortunaty najczęściej obchodzone są 14 października ale Fortunata może obchodzić imieniny również: 20 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2018 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.