Imieniny Zygfryda

Do najbliższych imienin Zygfryda ♂ zostało 100 dni co stanowi 3 miesiące i 10 dni.

Imię męskie pochodzenia germańskiego, powstałe z połączenia formantów sigu („zwycięstwo”) oraz frid („pokój”). Obecnie nadawane bardzo rzadko. Zygfryd to typowy lekkoduch, nie podchodzi do życia zbyt poważnie i traktuje je jak wielką przygodę. Uwielbia zabawę w doborowym towarzystwie i ma skłonność do hazardu. W sytuacjach kryzysowych potrafi jednak zachować się odpowiedzialnie. Długo dojrzewa do ojcostwa i często zmienia partnerki. Jest bardzo zdolny, ale dość leniwy, dlatego w życiu zawodowym nie wróży mu się wielkiego sukcesu. Do 1912 roku główne obchody imienin Zygfryda odbywały się 25 lutego.

Imieniny Zygfryda najczęściej obchodzone są 15 lutego ale Zygfryd może obchodzić imieniny również: 25 lutego, 22 sierpnia, 27 listopada.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.