Imieniny Zygfryda

Do najbliższych imienin Zygfryda ♂ zostało 211 dni co stanowi 6 miesięcy i 27 dni.

Imię męskie pochodzenia germańskiego, powstałe z połączenia formantów sigu („zwycięstwo”) oraz frid („pokój”). Obecnie nadawane bardzo rzadko. Zygfryd to typowy lekkoduch, nie podchodzi do życia zbyt poważnie i traktuje je jak wielką przygodę. Uwielbia zabawę w doborowym towarzystwie i ma skłonność do hazardu. W sytuacjach kryzysowych potrafi jednak zachować się odpowiedzialnie. Długo dojrzewa do ojcostwa i często zmienia partnerki. Jest bardzo zdolny, ale dość leniwy, dlatego w życiu zawodowym nie wróży mu się wielkiego sukcesu.

Imieniny Zygfryda najczęściej obchodzone są 15 lutego ale Zygfryd może obchodzić imieniny również: 22 sierpnia, 27 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.