Imieniny Zdzisława

Do najbliższych imienin Zdzisława ♂ zostało 95 dni co stanowi 3 miesiące i 3 dni.

Staropolskie imię męskie, powstało z połączenia słów „zdziałać” oraz „sława”. W Polsce znane od średniowiecza, obecnie nadawane coraz rzadziej. Zdzisław to mężczyzna dobroduszny i uczynny. Służy pomocą potrzebującym, ale nie pozwoli się wykorzystywać. Jest dość pewny siebie i nie potrzebuje nikomu niczego udowadniać. Z otoczeniem stara się budować relacje oparte na życzliwości, zaufaniu i prawdomówności. Wyciąga wnioski ze swoich błędów, choć niekiedy zbyt długo je rozpamiętuje. Jest kochającym mężem i ojcem, czuje się głową rodziny.

Imieniny Zdzisława najczęściej obchodzone są 28 listopada oraz 29 stycznia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.