Imieniny Hermenegildy

Do najbliższych imienin Hermenegildy ♀ zostały 314 dni co stanowi 10 miesięcy i 10 dni.

Imię żeńskie pochodzące z języka starogermańskiego – oznacza „całkowite ofiarowanie”. W Polsce znane niemal wyłącznie z literatury – postać Hermenegildy Kociubińskiej stworzył K. I. Gałczyński w „Teatrzyku Zielona Gęś”. Osoby o tym imieniu są zwykle bardzo aktywne, żyją w dobrych relacjach z otoczeniem i roztaczają wokół siebie aurę serdeczności i życzliwości. Ich poczucie humoru jest dość specyficzne – zwykle z nutką ironii. Hermenegilda to kobieta biznesu – szybko pnie się po szczeblach kariery, ale nie dąży do celu po trupach. Kocha rodzinę i od lat młodzieńczych marzy o całej gromadce dzieci.

Imieniny Hermenegildy najczęściej obchodzone są 13 kwietnia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum

Terminy

Zobacz również


© Copyright 2011-2020 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.