Imieniny Konstancji

Do najbliższych imienin Konstancji ♀ zostało 46 dni co stanowi 1 miesiąc i 15 dni.

Żeński odpowiednik łacińskiego imienia Konstancjusz, pochodzącego od słowa constans, oznaczającego „niezmienny”. W Polsce pojawiło się w XII wieku, obecnie jest nadawane bardzo rzadko. Konstancja to kobieta konsekwentna i uparta. Nie ma zwyczaju zmieniać zdania i podjętych decyzji. Nie przyjmuje żadnych rad, ale sama chętnie ich udziela. Jest dobrą mediatorką i negocjatorką. Bardzo kocha swoją rodzinę i nie pozwoli nikomu jej skrzywdzić. Dobrze odnajduje się w zawodzie psychologa lub terapeuty.

Imieniny Konstancji najczęściej obchodzone są 19 września oraz  18 lutego. Konstancja może również obchodzić imieniny: 14 czerwca, 17 lipca.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
© Copyright 2011-2020 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.