Imieniny Oswalda

Do najbliższych imienin Oswalda ♂ zostało 20 dni.

Imię męskie pochodzenia germańskiego, powstało z połączenia elementów os („ bóg”) oraz weald („rządzić”). W Polsce nadawane jest bardzo rzadko. Mężczyzn o imieniu Oswald cechuje duża pewność siebie i duma. Są bardzo honorowi i zawsze starają się postępować uczciwie, ale niestety nie są zbyt lubiani. Bywają zbyt krytyczni w stosunku do innych, dlatego mają niewielu znajomych. W miłości często uważają, że wszystko im się należy. W życiu zawodowym dobrze sprawdzają się na stanowiskach kierowniczych.

Imieniny Oswalda najczęściej obchodzone są 5 sierpnia oraz 29 lutego. Oswald może również obchodzić imieniny: 22 sierpnia, 28 lutego.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.