Imieniny Rufusa

Do najbliższych imienin Rufusa ♂ zostało 157 dni co stanowi 5 miesięcy i 4 dni.

Imię męskie wywodzące się z języka łacińskiego – oznacza „rudowłosy”. Nosiło je aż kilkunastu świętych. Mężczyźni o tym imieniu mają bardzo burzliwy charakter. W swoim działaniu są bardzo impulsywni, co często negatywnie odbija się na ich kontaktach towarzyskich i zawodowych. Obawiają się rozczarowań i porażek. Cechuje ich chorobliwa podejrzliwość, która utrudnia im zawieranie nowych przyjaźni. Zazwyczaj mają bardzo duże trudności z odnalezieniem spokoju wewnętrznego i bywają niezadowoleni z życia i z siebie samych.

Imieniny Rufusa najczęściej obchodzone są 21 listopada ale Rufus może obchodzić imieniny również: 27 sierpnia, 25 września, 7 listopada, 28 listopada, 18 grudnia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.