Terminarz i wyniki Euro 2016 Francja


Wyniki Euro 2016

Portugalczycy Portugalia po raz pierwszy w historii zostali mistrzami Europy w Piłce Nożnej.

Kalendarz mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2016 roku
10 czerwca - 10 lipca 2016 roku


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
6 CZE
7
8
9
10
1: FRA 2:1 ROU 21:00 Saint-Denis
11
2: ALB 0:1 SUI 15:00 Lens

3: WAL 2:1 SVK 18:00 Bordeaux

4: ENG 1:1 RUS 21:00 Marsylia
12
5: TUR 0:1 CRO 15:00 Paryż

6: POL 1:0 NIR 18:00 Nicea

7: GER 2:0 UKR 21:00 Lille
13
8: ESP 1:0 CZE 15:00 Tuluza

9: IRL 1:1 SWE 18:00 Saint-Denis

10: BEL 0:2 ITA 21:00 Lyon
14
11: AUT 0:2 HUN 18:00 Bordeaux

12: POR 1:1 ISL 21:00 Saint-Étienne
15
13: RUS 1:2 SVK 15:00 Lille

14: ROU 1:1 SUI 18:00 Paryż

15: FRA 2:0 ALB 21:00 Marsylia
16
16: ENG 2:1 WAL 15:00 Lens

17: UKR 0:2 NIR 18:00 Lyon

18: GER 0:0 POL 21:00 Saint-Denis
17
19: ITA 1:0 SWE 15:00 Tuluza

20: CZE 2:2 CRO 18:00 Saint-Étienne

21: ESP 3:0 TUR 21:00 Nicea
18
22: BEL 3:0 IRL 15:00 Bordeaux

23: ISL 1:1 HUN 18:00 Marsylia

24: POR 0:0 AUT 21:00 Paryż
19
♯25: ROU 0:1 ALB 21:00 Lyon

♯26: SUI 0:0 FRA 21:00 Lille
20
27: ROS 0:3 WAL 21:00 Tuluza

28: SVK 0:0 ENG 21:00 Saint-Étienne
21
29: UKR 0:1 POL 18:00 Marsylia

30: NIR 0:1 GER 18:00 Paryż

31: CZE 0:2 TUR 21:00 Lens

32: CRO 2:1 ESP 21:00 Bordeaux
22
33: ISL 2:1 AUT 18:00 Saint-Denis

34: HUN 3:3 POR 18:00 Lyon

35: ITA 0:1 IRL 21:00 Lille

36: SWE 0:1 BEL 21:00 Nicea
23
Dzień przerwy
24
Dzień przerwy
25
37: SUI 1:1 POL 15:00 Saint-Étienne
Rzuty karne 4:5

38: WAL 1:0 NIR 18:00 Paryż

39: CRO 0:1 POR 21:00 Lens

1/8 finału
26
40: FRA 2:1 IRL 15:00 Lyon

41: GER 3:0 SVK 18:00 Lille

♯42: HUN 0:4 BEL 21:00 Tuluza

1/8 finału
27
43: ITA 2:0 ESP 18:00 Saint-Denis

44: ENG 1:2 ISL 21:00 Nicea

1/8 finału
28
Dzień przerwy
29
Dzień przerwy
30
45: POL 1:1 POR 21:00 Marsylia
Rzuty karne 3:5

Ćwierćfinał 1
1 LIP
♯46: WAL 3:1 BEL 21:00 Lille


Ćwierćfinał 2
2
♯47: GER 1:1 ITA 21:00 Bordeaux
Rzuty karne 6:5

Ćwierćfinał 3
3
♯48: FRA 5:2 ISL 21:00 Saint-Denis


Ćwierćfinał 4
4
Dzień przerwy
5
Dzień przerwy
6
49: POR 2:0 WAL 21:00 Lyon

Półfinał 1
7
50: GER 0:2 FRA 21:00 Marsylia

Półfinał 2
8
Dzień przerwy
9
Dzień przerwy
10
51: POR 1:0 FRA 21:00 Saint-Denis

Mecz finałowy
  •  
  • FAZA GRUPOWA
  •  
  • Grupa A - terminarz, wyniki i tabela
  •  
  • Piątek, 10 czerwca 2016
  • ♯1: Francja 1:1 Rumunia, godz. 18:00 Stade de France, Saint-Denis Francja FRA v ROU Rumunia
  • Sobota, 11 czerwca 2016
  • ♯2: Albania 0:1 Szwajcaria, godz. 15:00 Stade Bollaert-Delelis, Lens Albania ALB v SUI Szwajcaria
  •  
  • Środa, 15 czerwca 2016
  • ♯14: Rumunia 1:1 Szwajcaria, godz. 18:00 Parc des Princes, Paryż Rumunia ROU v SUI Szwajcaria
  • ♯15: Francja 2:0 Albania, godz. 21:00 Stade Vélodrome, Marsylia Francja FRA v ALB Albania
  •  
  • Niedziela, 19 czerwca 2016
  • ♯25: Rumunia 0:1 Albania, godz. 21:00 Parc Olympique Lyonnais, Lyon Rumunia ROU v ALB Albania
  • ♯26: Szwajcaria 0:0 Francja, godz. 21:00 Stade Pierre-Mauroy, Lille Szwajcaria SUI v FRA Francja
  •  
  • Grupa A M Z R P Br ± Pkt
    Francja Francja 3 2 1 0 4-1 3 7
    Szwajcaria Szwajcaria 3 1 2 0 2-1 1 5
    Albania Albania 3 1 0 2 1-3 -2 3
    Rumunia Rumunia 3 0 1 2 2-4 -2 1
  •  
  • Grupa B - terminarz, wyniki i tabela
  •  
  • Sobota, 11 czerwca 2016
  • ♯3: Walia 2:1 Słowacja, godz. 18:00 Stade Matmut-Atlantique, Bordeaux Walia WAL v SVK Słowacja
  • ♯4: Anglia 1:1 Rosja, godz. 21:00 Stade Vélodrome, Marsylia Anglia ENG v RUS Rosja
  •  
  • Środa, 15 czerwca 2016
  • ♯13: Rosja 1:2 Słowacja, godz. 15:00 Stade Pierre-Mauroy, Lille Rosja RUS v SVK Słowacja
  • Czwartek, 16 czerwca 2016
  • ♯16: Anglia 2:1 Walia, godz. 15:00 Stade Bollaert-Delelis, Lens Anglia ENG v WAL Walia
  •  
  • Poniedziałek, 20 czerwca 2016
  • ♯27: Rosja 0:3 Walia, godz. 21:00 Stadium Municipal, Tuluza Rosja RUS v WAL Walia
  • ♯28: Słowacja 0:0 Anglia, godz. 21:00 Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne Słowacja SVK v ENG Anglia
  •  
  • Grupa B M Z R P Br ± Pkt
    Walia Walia 3 2 0 1 6-3 3 6
    Anglia Anglia 3 1 2 0 3-2 1 5
    Słowacja Słowacja 3 1 1 1 3-3 0 4
    Rosja Rosja 3 0 1 2 2-6 -4 1
  •  
  • Grupa C - terminarz, wyniki i tabela
  •  
  • Niedziela, 12 czerwca 2016
  • ♯6: Polska 1:0 Irlandia Północna, godz. 18:00 Allianz Riviera, Nicea Polska POL v NIR Irlandia Północna
  • ♯7: Niemcy 2:0 Ukraina, godz. 21:00 Stade Pierre-Mauroy, Lille Niemcy GER v UKR Ukraina
  •  
  • Czwartek, 16 czerwca 2016
  • ♯17: Ukraina 0:2 Irlandia Północna, godz. 18:00 Parc Olympique Lyonnais, Lyon Ukraina UKR v NIR Irlandia Północna
  • ♯18: Niemcy 0:0 Polska, godz. 21:00 Stade de France, Saint-Denis Niemcy GER v POL Polska
  •  
  • Wtorek, 21 czerwca 2016
  • ♯29: Ukraina 0:1 Polska, godz. 18:00 Stade Vélodrome, Marsylia Ukraina UKR v POL Polska
  • ♯30: Irlandia Północna 0:1 Niemcy, godz. 18:00 Parc des Princes, Paryż Irlandia Północna NIR v GER Niemcy
  •  
  • Grupa C M Z R P Br ± Pkt
    Niemcy Niemcy 3 2 1 0 3-0 3 7
    Polska Polska 3 2 1 0 2-0 2 7
    Irlandia Północna Irlandia Płn. 3 1 0 2 2-2 0 3
    Ukraina Ukraina 3 0 0 3 0-5 -5 0
  •  
  • Grupa D - terminarz, wyniki i tabela
  •  
  • Niedziela, 12 czerwca 2016
  • ♯5: Turcja 0:1 Chorwacja, godz. 15:00 Parc des Princes, Paryż Turcja TUR v CRO Chorwacja
  • Poniedziałek, 13 czerwca 2016
  • ♯8: Hiszpania 1:0 Czechy, godz. 15:00 Stadium Municipal, Tuluza Hiszpania ESP v CZE Czechy
  •  
  • Piątek, 17 czerwca 2016
  • ♯20: Czechy 2:2 Chorwacja, godz. 18:00 Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne Czechy CZE v CRO Chorwacja
  • ♯21: Hiszpania 3:0 Turcja, godz. 21:00 Allianz Riviera, Nicea Hiszpania ESP v TUR Turcja
  •  
  • Wtorek, 21 czerwca 2016
  • ♯31: Czechy 0:2 Turcja, godz. 21:00 Stade Bollaert-Delelis, Lens Czechy CZE v TUR Turcja
  • ♯32: Chorwacja 2:1 Hiszpania, godz. 21:00 Stade Matmut-Atlantique, Bordeaux Chorwacja CRO v ESP Hiszpania
  •  
  • Grupa D M Z R P Br ± Pkt
    Chorwacja Chorwacja 3 2 1 0 5-3 2 7
    Hiszpania Hiszpania 3 2 0 1 5-2 3 6
    Turcja Turcja 3 1 0 2 2-4 -2 3
    Czechy Czechy 3 0 1 2 2-5 -3 1
  •  
  • Grupa E - terminarz, wyniki i tabela
  •  
  • Poniedziałek, 13 czerwca 2016
  • ♯9: Irlandia 1:1 Szwecja, godz. 18:00 Stade de France, Saint-Denis Irlandia IRL v SWE Szwecja
  • ♯10: Belgia 0:2 Włochy, godz. 21:00 Parc Olympique Lyonnais, Lyon Belgia BEL v ITA Włochy
  •  
  • Piątek, 17 czerwca 2016
  • ♯19: Włochy 1:0 Szwecja, godz. 15:00 Stadium Municipal, Tuluza Włochy ITA v SWE Szwecja
  • Sobota, 18 czerwca 2016
  • ♯22: Belgia 3:0 Irlandia, godz. 15:00 Stade Matmut-Atlantique, Bordeaux Belgia BEL v IRL Irlandia
  •  
  • Środa, 22 czerwca 2016
  • ♯35: Włochy 0:1 Irlandia, godz. 21:00 Stade Pierre-Mauroy, Lille Włochy ITA v IRL Irlandia
  • ♯36: Szwecja 0:1 Belgia, godz. 21:00 Allianz Riviera, Nicea Szwecja SWE v BEL Belgia
  •  
  • Grupa E M Z R P Br ± Pkt
    Włochy Włochy 3 2 0 1 3-1 2 6
    Belgia Belgia 3 2 0 1 4-2 2 6
    Irlandia Irlandia 3 1 1 1 2-4 -2 4
    Szwecja Szwecja 3 0 1 2 1-3 -2 1
  •  
  • Grupa F - terminarz, wyniki i tabela
  •  
  • Wtorek, 14 czerwca 2016
  • ♯11: Austria 0:2 Węgry, godz. 18:00 Stade Matmut-Atlantique, Bordeaux Austria AUT v HUN Węgry
  • ♯12: Portugalia 1:1 Islandia, godz. 21:00 Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne Portugalia POR v ISL Islandia
  •  
  • Sobota, 18 czerwca 2016
  • ♯23: Islandia 1:1 Węgry, godz. 18:00 Stade Vélodrome, Marsylia Islandia ISL v HUN Węgry
  • ♯24: Portugalia 0:0 Austria, godz. 21:00 Parc des Princes, Paryż Portugalia POR v AUT Austria
  •  
  • Środa, 22 czerwca 2016
  • ♯33: Islandia 2:1 Austria, godz. 18:00 Stade de France, Saint-Denis Islandia ISL v AUT Austria
  • ♯34: Węgry 3:3 Portugalia, godz. 18:00 Parc Olympique Lyonnais, Lyon Węgry HUN v POR Portugalia
  •  
  • Grupa F M Z R P Br ± Pkt
    Węgry Węgry 3 1 2 0 6-4 2 5
    Islandia Islandia 3 1 2 0 4-3 1 5
    Portugalia Portugalia 3 0 3 0 4-4 0 3
    Austria Austria 3 0 1 2 1-4 -3 1
  •  
  • 1/8 FINAŁU
  • Sobota 26 czerwca 2016
  • ♯37: Szwajcaria Szwajcaria 1:1 Polska Polska,(Karne SUI 4:5 POL) godz. 15:00 Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
  • ♯38: Walia Walia 1:0 Irlandia Północna Irlandia Północna, godz. 18:00 Parc des Princes, Paryż
  • ♯39: Chorwacja Chorwacja 0:1 Portugalia Portugalia, godz. 21:00 Stade Bollaert-Delelis, Lens
  •  
  • Niedziela 27 czerwca 2016
  • ♯40: Francja Francja 2:1 Irlandia Irlandia, godz. 15:00 Parc Olympique Lyonnais, Lyon
  • ♯41: Niemcy Niemcy 3:0 Słowacja Słowacja, godz. 18:00 Stade Pierre-Mauroy, Lille
  • ♯42: Węgry Węgry 0:4 Belgia Belgia, godz. 21:00 Stadium Municipal, Tuluza
  •  
  • Poniedziałek 28 czerwca 2016
  • ♯43: Włochy Włochy 2:0 Hiszpania Hiszpania, godz. 18:00 Stade de France, Saint-Denis
  • ♯44: Anglia Anglia 1:2 Islandia Islandia, godz. 21:00 Allianz Riviera, Nicea
  •  
  • ĆWIERĆFINAŁY
  • Czwartek 30 czerwca 2016
  • ♯45: Polska Polska 1:1 Portugalia Portugalia, (Karne POL 3:5 POR), godz. 21:00 Stade Vélodrome, Marsylia
  •  
  • Piątek 1 lipca 2016
  • ♯46: Walia Walia 3:1 Belgia Belgia, godz. 21:00 Stade Pierre-Mauroy, Lille
  •  
  • Sobota 2 lipca 2016
  • ♯47: Niemcy Niemcy 1:1 Włochy Włochy, (Karne GER 6:5 ITA), godz. 21:00 Stade Matmut-Atlantique, Bordeaux
  •  
  • Niedziela 3 lipca 2016
  • ♯48: Francja Francja 5:2 Islandia Islandia, godz. 21:00 Stade de France, Saint-Denis
  •  
  • PÓŁFINAŁY
  • Środa 6 lipca 2016
  • ♯49: Portugalia Portugalia 2:0 Walia Walia, godz. 21:00 Parc Olympique Lyonnais, Lyon
  •  
  • Czwartek 7 lipca 2016
  • ♯50: Niemcy Niemcy 0:2 Francja Francja, godz. 21:00 Stade Vélodrome, Marsylia
  •  
  • FINAŁ
  • Niedziela 10 lipca 2016
  • ♯51: Portugalia Portugalia 1:0 Francja Francja (po dogrywce), godz. 21:00 Stade de France, Saint-Denis
  •  
  •  
  •  
*Wszystkie godziny wg czasu środkowoeuropejskiego

W czasie rozgrywek Mistrzostw Europy mecz o trzecie miejsce nie jest rozgrywany - ostatni raz tzw. mały finał rozegrano w 1980 roku.

© Copyright 2011-2017 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.