Imieniny Klemensa

Do najbliższych imienin Klemensa ♂ zostało 95 dni co stanowi 3 miesiące i 3 dni.

Imię męskie pochodzące z języka łacińskiego, oznacza „litościwy”, „łaskawy”. Nosiło je kilku świętych i aż 14 papieży. Obecnie imię to jest bardzo popularne we Francji. Z punktu widzenia astrologii Klemens to osoba o wysokich standardach moralnych. Cechuje go szczerość, wyrozumiałość i chęć niesienia pomocy innym. Stara się żyć w zgodzie z naturą, nie jest przekonany do nowoczesnej techniki i raczej optuje za tradycją, również w sferze obyczajowej. W miłości jest nieśmiały, ale bardzo oddany. W życiu zawodowym najlepiej odnajduje się w pracy wymagającej dużego opanowania i częstego kontaktu z klientem.

Imieniny Klemensa najczęściej obchodzone są 15 marca oraz  23 listopada. Klemens może również obchodzić imieniny: 20 marca, 10 września, 20 września, 4 grudnia, 23 stycznia, 17 lutego.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.