Imieniny Konstantego

Do najbliższych imienin Konstantego ♂ zostały 32 dni co stanowi 1 miesiąc i 1 dzień.

Imię męskie pochodzące z języka łacińskiego, oznacza „stały”, „niezmienny”. W Polsce pojawiło się pod koniec średniowiecza. Najbardziej znanym Konstantym w Polsce był niewątpliwie wybitny poeta Konstanty Ildefons Gałczyński. Mężczyzn o tym imieniu cechuje duży upór – nie sposób ich do niczego przekonać. Bardzo zależy im na tak zwanym świętym spokoju, stronią od konfliktów i raczej nie podejmują ryzyka. W życiu zawodowym Konstanty jest sumienny i zaangażowany, ale brakuje mu siły przebicia, przez co raczej nie wróży mu się pracy na stanowisku kierowniczym.

Imieniny Konstantego najczęściej obchodzone są 11 marca ale Konstanty może obchodzić imieniny również: 23 stycznia, 17 lutego, 12 kwietnia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.

Nietypowe