Imieniny Sergiusza

Do najbliższych imienin Sergiusza ♂ zostały 102 dni co stanowi 3 miesiące i 10 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, wywodzi się od nazwy rzymskiego rodu Sergiuszów, popularne zwłaszcza w Rosji, Francji i krajach Półwyspu Iberyjskiego. Sergiusz to mężczyzna odznaczający się łagodnym usposobieniem i pogodą ducha. Jest bardzo inteligentny i wszechstronnie uzdolniony. Dobrze czuje się w towarzystwie i zawsze można liczyć na jego pomoc. Marzy o wielkiej karierze zawodowej, ale nie szuka drogi na skróty, jest nastawiony na ciężką i długotrwałą pracę. Z drugiej strony jednak marzy o założeniu rodziny i o stabilizacji, a wybór między pracą i domem stanowi dla niego największe wyzwanie.

Imieniny Sergiusza najczęściej obchodzone są 9 września ale Sergiusz może obchodzić imieniny również: 24 lutego, 27 lipca, 8 września, 7 października.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.