Imieniny Żanety

Do najbliższych imienin Żanety ♀ zostały 213 dni co stanowi 6 miesięcy i 29 dni.
Imieniny Żanety najczęściej obchodzone są 27 grudnia ale Żaneta może obchodzić imieniny również: 27 listopada.

Pochodzenie

Imię to jest spolszczeniem francuskiego imienia Jeannette będącego zdrobnieniem Jeanne, czyli „polskiej” Joanny.

Cechy

„Cicha woda brzegi rwie” – to powiedzenie idealnie opisuje jej charakter. Pierwsze wrażenie przy poznaniu Żanety – spokojna, nieco nieśmiała, opanowana dziewczyna . Jednak wystarczy zamienić z nią kilka słów, by stwierdzić, że jest otwartą na nowe znajomości osobą, a do tego nieźle zwariowaną.

Imienniki podają, że już w wieku nastolatki ciągnie ją do życia pełnego przygód i niespodzianek. Szybko wyfruwa spod opieki rodziców, bowiem nienawidzi być kontrolowana, na przykład wracać o ustalonych godzinach do domu. Pragnie za to niezależności i samodzielności, cechuje ją nieustanny pęd ku wolności, w nieznane. Nie boi się ryzyka, a jedno z jej ulubionych powiedzeń brzmi „kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana”.Należy do kreatywnych dziewczyn, szybko uczących się nowych rzeczy. Odnosi sukcesy praktycznie w każdej dziedzinie związanej z językiem mówionym, pisanym. Jako, że pociąga ją barwne życie, nierzadko próbuje swoich sił w show businessie –jako wokalistka, tancerka, aktorka czy modelka. Ma zresztą do tego dobre predyspozycje, bo jest przebojowa, utalentowana i pomysłowa. Jest również bardzo bezpośrednia – mówi co myśli, bez owijania w bawełnę. Zupełnie nie dotyka ją krytyka czy negatywne opinie – to, co na jej temat sądzą inni niespecjalnie ją obchodzi. Chyba, że chodzi o opinię najbliższych i przyjaciół lub komplementy – wtedy można liczyć na jeden z jej czarujących uśmiechów. Dlatego też w twardych realiach świata rozrywki czułaby się jak ryba we wodzie. Inną zaletą jest to, że jest otwarta w kontaktach, łatwo nawiązuje znajomości i przystosowuje się do nowego środowiska, otoczenia.

Jej żywiołem są ciągłe zmiany, stąd mało ceni dotychczasowe osiągnięcia. Czasami nawet zapomina, że prawdziwe szczęście ma na wyciągnięcie ręki. Coś pcha ją stale ku nowym wyzwaniom i marzeniom. Jest przy tym bardzo niecierpliwa i impulsywna.

Żaneta należy do tych kobiet, które wierzą w miłość od pierwszego wejrzenia. Lubi romantycznych i wytrwałych facetów, którzy robią wszystko by ją zdobyć. Dlatego potencjalny chłopak nie powinien się zrażać po pierwszym „koszu” – Żanetka często w ten sposób testuje kandydatów. Z pewnością nie zadowoli się zwykłym przeciętniakiem, który poddaje się po pierwszej nieudanej próbie. Życie u jej boku jest pełne namiętności i gwałtownych uniesień, ale też rozstań i powrotów. Trudno poskromić jej bojowy i nieprzewidywalny charakter, ale warto próbować. Co prawda, w życia nie uda się zamienić jej w posłuszną „kurę domową”, ale kiedy już się wyszaleje jest świetną żoną. Z jednej strony lubi olśniewać otoczenie i wcale się z tym nie kryje, podobnie jak zamiłowaniem do drogich strojów czy błyskotek. Z drugiej jednak jest opiekuńcza, pomysłowa i wierna, a partner może liczyć na jej wsparcie w każdej sytuacji.

Żaneta wymaga specjalnego traktowania i należy się do tego przyzwyczaić. W zamian możemy liczyć na miłość lub przyjaźń do grobowej deski.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.