Imieniny Jacentego

Do najbliższych imienin Jacentego ♂ zostało 205 dni co stanowi 6 miesięcy i 21 dni.

Imię męskie pochodzące od łacińskiej formy greckiego imienia Hiacynt. W Polsce imię Jacenty z czasem zostało zastąpione przez zdrobnioną wersję Jacek. Osoby o imieniu Jacenty to mężczyźni odpowiedzialni i twardo stąpający po ziemi. Choć mają duszę romantyka, nie pozwalają emocjom zagłuszyć rozumu. Ich usposobienie jest wyjątkowo łagodne, mają rzadką umiejętność zarażania ludzi optymizmem. W życiu zawodowym sprawdzają się w zawodach wymagających dużej elokwencji i zdolności analitycznego myślenia, a więc jako adwokaci, mediatorzy czy negocjatorzy.

Imieniny Jacentego najczęściej obchodzone są 10 lutego ale Jacenty może obchodzić imieniny również: 4 lipca, 26 lipca, 17 sierpnia, 11 września.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.