Imieniny Maurycego

Do najbliższych imienin Maurycego ♂ zostało 97 dni co stanowi 3 miesiące i 5 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, oznacza „pochodzący z Mauretanii”. Maurycy to mężczyzna posiadający niewyczerpane pokłady energii. Jest w ciągłym biegu, nie boi się zmian i skupia się na rozwoju duchowym i intelektualnym. Ma dobre serce i działa również charytatywnie. Czasami zachowuje się nierozważnie, ale szybko wyciąga wnioski ze swoich błędów. W miłości jest dość wybredny i kapryśny, trudno jest mu się ustatkować i długo zwleka z założeniem rodziny. Z racji swojej niezależności najlepiej czuje się jako freelancer, pracując zdalnie na zlecenie.

Imieniny Maurycego najczęściej obchodzone są 22 września ale Maurycy może obchodzić imieniny również: 20 marca, 10 lipca, 13 października.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.