Imieniny Melchiora

Do najbliższych imienin Melchiora ♂ zostało 108 dni co stanowi 3 miesiące i 17 dni.

Imię męskie pochodzenia semickiego, oznacza „miasto króla”. Imię to nosił jeden z trzech mędrców, którzy przybyli do Betlejem przywitać nowonarodzonego Chrystusa. Melchior to mężczyzna wrażliwy i pokorny. Brakuje mu pewności siebie i z trudem buduje trwałe relacje z otoczeniem. Ma duszę romantyka, marzy o wielkiej miłości i często popada w stany przygnębienia. Potrzebuje silnej i niezależnej kobiety, która będzie dla niego wsparciem. W życiu zawodowym nie odnosi wielkich sukcesów, pomimo tego, że jest bardzo pracowity.

Imieniny Melchiora najczęściej obchodzone są 6 stycznia oraz  7 września. Melchior może również obchodzić imieniny: 28 lipca, 7 listopada.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.

Nietypowe