Imieniny Felicyty

Do najbliższych imienin Felicyty ♀ zostało 46 dni co stanowi 1 miesiąc i 15 dni.

Imię żeńskie pochodzenia łacińskiego, oznaczające po prostu „szczęście”. Patronką tego imienia jest św. Felicyta z Kartaginy, niewolnica i męczenniczka, która na początku III wieku została za swoje przekonania skazana na pożarcie przez dzikie zwierzęta. Felicyta to kobieta bardzo inteligentna, o przyjaznym i życzliwym usposobieniu. W życiu towarzyszy jej poczucie misji. Wypełnia ją wytrwale, jednak nie dąży do celu po trupach. Jej wysokie standardy moralne są w dzisiejszej rzeczywistości rzadkością. Felicyta przywiązuje dużą wagę do tradycji, ale nie jest staroświecka. Rodzina i bliskość to dla niej priorytety, dlatego nie bawi się w niepoważne związki. W życiu zawodowym wróży się jej karierę na stanowiskach wymagających dużych zdolności analitycznych, a więc w księgowości, rachunkowości czy też w doradztwie prawnym.

Imieniny Felicyty najczęściej obchodzone są 7 marca oraz  23 listopada. Felicyta może również obchodzić imieniny: 4 września.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.

Nietypowe