Imieniny Gerwazego

Do najbliższych imienin Gerwazego ♂ zostało 12 dni.

Imię pochodzenia greckiego, oznaczające osobę czczoną, szanowaną. Kolejne pokolenia Polaków dowiadują się o istnieniu tego imienia, czytając Pana Tadeusza. Trudno bowiem spotkać obecnie Gerwazych na polskich ulicach. Nieliczni mężczyźni, którzy w dzisiejszych czasach noszą to imię, są wielkimi indywidualnościami. Podążają swoją własną drogą i raczej nie uzewnętrzniają swoich uczuć. Drzemie w nich potencjał do osiągniecia wielkich rzeczy – nie dzięki geniuszowi, ale przez ciężką, sumienną pracę.

Imieniny Gerwazego najczęściej obchodzone są 19 czerwca.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2020 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.