Imieniny Wirgiliusza

Do najbliższych imienin Wirgiliusza ♂ zostało 180 dni co stanowi 5 miesięcy i 27 dni.

Imię męskie pochodzące z języka łacińskiego, oznacza „gałązka latorośli”. Wirgiliusz to mężczyzna, która nie potrafi usiedzieć w miejscu. Ma niewyczerpane pokłady energii i nieustannie szuka okazji, by wykorzystać ją do wprowadzania zmian na lepsze, zarówno w swoim życiu, jak i w życiu najbliższych. Ma żyłkę do interesów i skłonność do ryzyka, ale zwykle podejmuje trafne decyzje. Czasami ma zbyt wysokie mniemanie o sobie i uważa, że jest lepszy od innych. W miłości bywa zazdrosny i zaborczy, w skrajnych przypadkach może to doprowadzić do rozpadu związku. Wirgiliusz jest odpowiedzialnym i kochającym ojcem, jest w stanie poświęcić wszystko dla swoich dzieci.

Imieniny Wirgiliusza najczęściej obchodzone są 27 listopada ale Wirgiliusz może obchodzić imieniny również: 5 marca.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.