Imieniny Arety

Do najbliższych imienin Arety ♀ zostało 340 dni co stanowi 11 miesięcy i 5 dni.

Imię żeńskie pochodzenia greckiego. Wywodzi się od słowa arete, oznaczającego „cnota”. Bardzo rzadko spotykane w Polsce. Osoby noszące to imię to urodzeni idealiści. Przyświecają im wielkie idee. Stosunkowo małą wagę przywiązują do przyziemnych spraw życia codziennego. Posiadają bardzo szerokie zainteresowania. Mocno opierają się na swojej intuicji, która bardzo rzadko je zawodzi. Są zdolne do ogromnych poświęceń, żeby móc realizować wyższe cele. Posiadają bogatą osobowość i są niezwykle uduchowione.

Imieniny Arety najczęściej obchodzone są 24 października.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.