Imieniny Florentyny

Do najbliższych imienin Florentyny ♀ zostały 303 dni co stanowi 9 miesięcy i 29 dni.

Żeński odpowiednik łacińskiego imienia Florenty. W Polsce znane od średniowiecza, ale występuje bardzo rzadko. Florentyna to tzw. „twarda babka” – walczy o swoje i zawsze staje w obronie rodziny i bliskich. W stanie wzburzenia nie stroni od ciętych, ironicznych ripost. Niemniej wrodzony urok osobisty oraz zdolności komunikacyjne pozwalają jej szybko załagodzić wszelkie waśnie i swary. Florentyna jest w zasadzie optymistką i tylko sporadycznie poddaje się melancholii.

Imieniny Florentyny najczęściej obchodzone są 20 czerwca ale Florentyna może obchodzić imieniny również: 16 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.